Franczyza na próbę

Franczyza na próbę

Grupa Nowa Farmacja, dzięki własnym doświadczeniom i nieustannej wymianie poglądów w ramach współdziałających aptek, doskonale orientuje się w obecnej sytuacji i spodziewanych przemianach na rynku. Wiemy jednocześnie, że nie jest łatwo podjąć decyzję o podjęciu współpracy opartej na franczyzie. Dlatego powstał model franczyzy na próbę, która działa na zasadach grupy zakupowej.

W ramach franczyzy w tej formie, apteka pozostaje pod własnym szyldem i nazwą. Brand i wystrój nie ulegają zmianie. Co się zmienia? Grupa Nowa Farmacja wnosi znaczące wsparcie handlowe. Partner może w ramach współpracy liczyć na szczególne warunki w największych hurtowniach farmaceutycznych – uzyskując maksymalne rabaty oraz dostęp do platformy zakupowej z ponad 4000 preparatów z najwyższym rabatem do każdej sztuki. Ta unikalna możliwość wpływa odczuwalnie na rentowność punktu, dając możliwość rozwoju biznesu.

Franczyza ta jest dobrowolnym i swobodnym uczestnictwem w doskonałych warunkach zakupowych. Nie angażuje Partnera na żaden określony czas, nie wymaga wdrażania zmian w aptece, nie narzuca  parametrów zakupów ani zamawiania pakietów. W każdej chwili można opuścić program, ale można też zwiększyć zyski i korzyści, poprzez skorzystanie z rozszerzonej formuły, jaką jest franczyza pełna..

Chcesz zapoznać się z warunkami współpracy?

Oferta franczyzy na próbę jest dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

KONTAKT