Magister farmacji

Glinojeck, Mława, Płońsk, Ciechanów, województwo mazowieckie

Zadania

  • Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów
  • Sprawdzanie recept pod względem formalnym i merytorycznym
  • Monitorowanie terminu ważności i dostępności preparatów w magazynie
  • Wykonywanie leków recepturowych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Samochód służbowy + karta paliwowa
  • Szkolenia
  • Bezpieczne warunki pracy

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne
  • Otwartość na pacjenta i chęć pomocy
  • Orientacja na osiąganie postawionych celów
  • Zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Znajomość programu aptecznego KAMSOFT będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej RODO) informuję, iż:

  1. Administratorem danych osobowych jest Grupa Nowa Farmacja sp. z o. o. ul. Transportowa 20, 15-399 Białystok, NIP: 527-273-77-92, REGON 36164324
  2. Z inspektorem ochrony danych, Pawłem Pogorzelskim, można się skontaktować pod numerem telefonu 888050176 lub mailowo: iod@ap.info.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji konkretnego procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie Pani/Pana zgody tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, oraz później, przez okres 3 lat na potrzeby przyszłych rekrutacji.
  5. Odbiorcą danych osobowych będą podmioty upoważnione do przetwarzania na podstawie umowy powierzenia danych w w/w celach oraz być mogą podmioty działające na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej inaczej, niż na podstawie obowiązku prawnego.
  7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzoru (PUODO, Warszawa, ul. Stawki 2), gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych lub przepisy krajowe.
  9. Podanie danych na podstawie zgody jest dobrowolne, w pozostałych przypadkach obowiązkowe.
  10. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.

Formularz aplikacji

Załącz CV