Franczyza w pigułce

Zapoznaj się z naszą ofertą

Czym jest franczyza?

Franczyza to rodzaj współpracy pomiędzy niezależnymi partnerami, która w skuteczny sposób rozwija się w branży farmaceutycznej. Dzięki elastycznej umowie zawieranej przez obie strony, pozostają one w niezależnym stosunku pod względem prawnym i finansowym.

Istotą systemu franczyzowego jest przyznanie Franczyzodawcom prawa do korzystania z koncepcji biznesowej i znaku towarowego, a także możliwości korzystania ze stałej pomocy organizacyjnej i technicznej Franczyzodawcy.

Franczyza to bezpieczna forma biznesu, która ma za zadanie przynosić korzyści obydwu stronom umowy.

 

W ramach systemu franczyzowego wyróżniamy:

 

MODEL PARTNERSKI

Jeśli wahasz się nad podjęciem decyzji o współpracy z grupą aptek, model partnerski jest dla Ciebie. Dzięki niemu w krótkim czasie przekonasz się jak współpraca z Grupą Nowa Farmacja wpłynie na rentowność Twojej apteki.

Więcej

FRANCZYZA PEŁNA

Zależy Ci na tym by Twoja apteka dzięki funkcjonowaniu pod naszą marką była rozpoznawalna i pozytywnie kojarzona wśród szerokiej grupy pacjentów? Franczyza pełna w swojej istocie skupia się przede wszystkim na wsparciu w procesie zarządzania apteką, zapewnia najlepsze warunki handlowe i chroni przed konkurencją.

Więcej

Interesuje Cię współpraca na wzór grupy zakupowej?

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzy

Skontaktuj się z nami!

KONTAKT