Współpraca

Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli jesteś pojedynczą, niezależną, tradycyjną apteką i chcesz mieć dostęp do ofert na poziomie dużych sieci aptecznych, to Grupa Nowa Farmacja będzie najlepszym wyborem.

Zapraszamy do współpracy na 2- miesięczny bezpłatny okres testowy w ramach modelu partnerskiego. Nie mamy nic do ukrycia, nie wiążemy aptek długoletnimi umowami. Nasze umowy są krótkie, czytelne i  transparentne.

 

Z naszych usług skorzystało już ponad 110 aptek partnerskich. Dzięki temu oszczędzają cenny czas, do tej pory poświęcany analizie rabatów, ofert hurtowni, producentów, czy wielogodzinnych spotkaniach z każdym z nich.

 

Modele współpracy:

 

MODEL PARTNERSKI

Jeśli wahasz się nad podjęciem decyzji o pełnej współpracy z grupą aptek, model partnerski jest dla Ciebie. Dzięki niemu w krótkim czasie przekonasz się, jak współpraca z Grupą Nowa Farmacja pozytywnie wpłynie na rentowność Twojej apteki i zwiększy jej konkurencyjność wśród innych na rynku.

Więcej

FRANCZYZA PEŁNA

Zależy Ci na tym, by Twoja apteka pod opieką naszej marki była rozpoznawalna i pozytywnie kojarzona wśród szerokiej grupy pacjentów? Odpowiedzią jest franczyza pełna, która skupia się na wsparciu w zarządzaniu apteką, zapewnia najlepsze warunki handlowe i chroni przed konkurencją.

Więcej

Interesuje Cię współpraca na wzór grupy zakupowej?

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty współpracy

Skontaktuj się z nami!

KONTAKT