Franczyza na próbę

Model partnerski

Grupa Nowa Farmacja, dzięki własnym doświadczeniom i nieustannej wymianie poglądów w ramach współdziałających aptek, doskonale orientuje się w obecnej sytuacji i spodziewanych przemianach na rynku. Na rynku farmaceutycznym obecnie działa kilkadziesiąt grup zakupowych oraz kilka systemów franczyzowych.

Wiemy, że nie jest łatwo podjąć decyzję o podjęciu współpracy opartej na franczyzie, dlatego powstał model partnerski.  Jest to projekt , który oferuje znacznie większe korzyści niż grupa zakupowa, ale nie działa na zasadach pełnej franczyzy.

W ramach modelu partnerskiego w tej formie, apteka pozostaje pod własnym szyldem i nazwą. Brand i wystrój nie ulegają zmianie. Co się zmienia? Grupa Nowa Farmacja wnosi znaczące wsparcie handlowe. Partner może w ramach współpracy liczyć na szczególne warunki w największych hurtowniach farmaceutycznych – uzyskując maksymalne rabaty oraz dostęp do platformy zakupowej z ponad 4000 preparatów z najwyższym rabatem do każdej sztuki. Podsumowując oferujemy aptekom indywidualnym identyczne warunki, jakie uzyskujemy dla aptek własnych. Ta unikalna możliwość wpływa odczuwalnie na rentowność punktu, dając możliwość rozwoju biznesu.

Model partnerski jest dobrowolnym i swobodnym uczestnictwem w doskonałych warunkach zakupowych. Nie angażuje Partnera na żaden określony czas, nie wymaga wdrażania zmian w aptece, nie narzuca  parametrów zakupów ani zamawiania pakietów. W każdej chwili można opuścić program, ale można też zwiększyć zyski i korzyści, poprzez skorzystanie z rozszerzonej formuły, jaką jest franczyza pełna.

Chcesz zapoznać się z warunkami współpracy?

Oferta modelu partnerskiego jest dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

KONTAKT