Model partnerski

Model partnerski

Grupa Nowa Farmacja, dzięki własnym doświadczeniom i nieustannej wymianie informacji w sieci aptek własnych, doskonale orientuje się w obecnej sytuacji rynkowej  oraz w trendach biznesu farmaceutycznego. Obecnie na rynku farmaceutycznym funkcjonuje kilkadziesiąt grup zakupowych oraz kilka systemów franczyzowych.

Wiemy, że nie jest łatwo podjąć decyzję o podjęciu współpracy opartej na franczyzie, dlatego powstał model partnerski.  Jest to projekt, który oferuje znacznie większe korzyści niż grupa zakupowa, ale nie działa na zasadach pełnej franczyzy.

 

W ramach partnerstwa apteka pozostaje pod własnym szyldem i nazwą. Brand i wystrój nie ulegają zmianie. Co się zmienia? Apteka otrzymuje istotne wsparcie handlowe. Partner w ramach współpracy może liczyć na korzystne warunki handlowe w największych hurtowniach farmaceutycznych – uzyskuje maksymalne rabaty oraz dostęp do platformy zakupowej z ponad 4000 preparatów z najwyższym rabatem do każdej sztuki.

 

Podsumowując, oferujemy aptekom indywidualnym identyczne warunki handlowe, jakie uzyskujemy dla aptek własnych. Ta unikalna możliwość wpływa pozytywnie na rentowność prowadzenia apteki, dając szeroką możliwość rozwoju biznesu.

Model partnerski jest dobrowolnym i swobodnym uczestnictwem w doskonałych warunkach zakupowych. Nie angażuje Partnera na żaden określony czas, nie wymaga wdrażania zmian w aptece, nie narzuca  parametrów zakupów ani zamawiania pakietów. W każdej chwili można opuścić program, ale można też zwiększyć zyski i korzyści, poprzez skorzystanie z rozszerzonej formuły, jaką jest franczyza pełna.

Chcesz zapoznać się z warunkami współpracy?

Oferta modelu partnerskiego jest dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

KONTAKT