Poznaj nas Bliżej

Grupa Nowa Farmacja powstała w 2006 roku, ale ludzie tworzący Grupę na rynku farmaceutycznym funkcjonują od wielu lat. Pasja, wiedza i doświadczenia pozwoliły na zbudowanie silnej marki, dziś kojarzonej z przemiłą obsługą, profesjonalną radą i atrakcyjną ceną. Firma skupia doskonałych specjalistów z różnych dziedzin: farmaceutów, ekonomistów, handlowców, marketingowców. Dzięki temu Grupa Nowa Farmacja należy dziś do znaczących podmiotów w branży.

Obecnie Grupa posiada ponad 140 aptek własnych i franczyzowych we wszystkich regionach Polski oraz aptekę internetową. Wyróżnia nas to, że wszystkie nasze apteki mają działy samoobsługowe, dzięki czemu pacjenci mają łatwy dostęp do preparatów bez recepty i kosmetyków oraz możliwość swobodnego wyboru z szerokiego asortymentu.

Od 2011 roku oferujemy współpracę w ramach franczyzy. Doświadczenie, wiedza merytoryczna i przygotowanie do działań operacyjnych to główne czynniki stojące u podstaw rozwoju i sukcesu sieci. Średni obrót apteki z Grupy Nowa Farmacja jest dwukrotnie większy od obrotu statystycznej apteki w regionie.

Aptek

Lat doświadczenia

Pracowników

Pacjentów dziennie

Chcesz pracować w Grupie Nowa Farmacja?

Dołącz do Nas!

Zapoznaj się z ofertami pracy

Więcej