poznaj nas bliżej

Grupa Nowa Farmacja została założona w 2006 roku, przez ludzi funkcjonujących na rynku farmaceutycznym od wielu lat. Pasja, wiedza i doświadczenie pozwoliły na zbudowanie silnej marki, dziś kojarzonej z dobrą jakością, rozbudowanym asortymentem, życzliwą poradą farmaceutyczną i przemiłą obsługą. Firma skupia doskonałych specjalistów z różnych dziedzin: farmaceutów, ekonomistów, handlowców i marketingowców. Dzięki temu Grupa Nowa Farmacja należy dziś do znaczących podmiotów w branży.

Obecnie Grupa posiada ponad 180 aptek stacjonarnych własnych i partnerskich we wszystkich regionach Polski, sprzedaż prowadzona jest również za pośrednictwem apteki internetowej. Wszystkie apteki stacjonarne dysponują strefą  samoobsługową, dzięki czemu pacjenci mają łatwy dostęp do preparatów bez recepty, kosmetyków i ziół. Apteka to nie tylko farmaceutyki, to również ziołolecznictwo, dlatego apteki należące do Grupy dysponują Strefą Zielnik lub Zielnikowym regałem, gdzie pacjenci mogą zaopatrzyć się w zioła, naturalne suplementy diety, a także oleje czy soki.

Od 2011 roku oferujemy współpracę w ramach modelu partnerskiego i franczyzy. Doświadczenie, wiedza merytoryczna i przygotowanie do działań operacyjnych, to główne czynniki stojące u podstaw rozwoju i sukcesu sieci. Średni obrót apteki z Grupy Nowa Farmacja jest dwukrotnie większy od obrotu statystycznej apteki w regionie.

Aptek

Lat doświadczenia

Pracowników

Pacjentów dziennie

Dołącz do naszego zespołu!

Rozwijaj z nami swoją karierę

Sprawdź aktualne oferty pracy

Więcej