Franczyza pełna

Franczyza pełna

Rynek farmaceutyczny coraz częściej stawia apteki pod ścianą – dla jednych są to trudności związane z pogarszającą się sytuacją rynkową i dynamicznie rozwijającą się konkurencją, dla innych – poczucie, że na lokalnym polu osiągnęli już maksimum swoich możliwości, wykorzystując potencjał własny w pełni. Dla jednych i drugich odpowiedzią jest projekt franczyzy pełnej organizowanej przez Grupę Nowa Farmacja.

Członkostwo we franczyzie Grupy Nowa Farmacja to naturalny krok w rozwoju każdej apteki – potwierdzają to historie rozwoju naszych Parterów i ich indywidualne sukcesy.

Udział w Grupie gwarantuje nie tylko logo kojarzone z dobrą ceną i wysoką jakością obsługi klienta. Pełna franczyza daje możliwość korzystania z oznakowania apteki i centralne, skuteczne działania informacyjne. Partnerstwo w ramach Grupa Nowa Farmacja to:

  • rabaty w największych hurtowniach farmaceutycznych bez narzuconych ilości zakupów,
  • najwyższe rabaty do ponad 4000 preparatów,
  • możliwość bezpłatnej zmiany oznakowania apteki.

Poprzez pełną franczyzę można rozumieć przede wszystkim aktywne wsparcie Grupy w zakresie merytorycznym – od szkoleń sprzedażowych, unikalnego „know-how”, poprzez sprawdzone techniki prowadzenia polityki cenowej, aż po profesjonalne doradztwo w zakresie zarządzania biznesem, personelem, jakością. To najważniejsze wsparcie, na jakie mogą liczyć Partnerzy w Grupie Nowa Farmacja.

Chcesz prowadzić własny biznes pod skrzydłami dużej marki?

Korzystać ze sprawdzonych rozwiązań?

Otrzymywać najlepsze warunki handlowe w hurtowniach farmaceutycnych?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!