Multifranczyzobiorcy w Nowej Farmacji

Wielu partnerów Nowej Farmacji prowadzi już po kilka aptek. Przekonała ich do tego m.in. polityka cenowa firmy oraz redukcja kosztów funkcjonowania apteki.

Sukces franczyzowego konceptu Aptek Nowa Farmacja potwierdza się w wynikach osiąganych przez naszych obecnych partnerów biznesowych. Już kilku z nich podjęło decyzję o otwarciu kolejnej apteki we współpracy z Nową Farmacją. Większa liczba placówek pozwala partnerowi na ograniczenia kosztów prowadzenia biznesu oraz rozwoju swojej firmy. Ponadto doceniając inicjatywę rozwoju franczyzobiorców, Zarząd Nowej Farmacji wprowadził szereg udogodnień. Decyzja o otwarciu kolejnych punktów zazwyczaj jest związana z osiągnięciem sukcesu w prowadzeniu pierwszej apteki. Dowodem na atrakcyjność, konkurencyjność oraz rentowność Aptek Nowa Farmacja jest kilku partnerów biznesowych, którzy zdecydowali się na otwarcie kolejnej apteki. Dostrzegamy ten trend w różnych miejscowościach Polski.

Informacji związanych z prowadzeniem własnej apteki w ramach współpracy z Grupa Nowa Farmacja udziela:

Beata Kiernozek

b.kiernozek@ap.info.pl

kom.: 605 184 007

Wybierając ofertę franczyzową Aptek Nowa Farmacja, uzyskuje się dostęp do wysokich rabatów w hurtowniach farmaceutycznych oraz do maksymalnych rabatów producentów, dzięki którym apteka jest w stanie zaoferować produkt w niższej cenie dla pacjenta, nie tracąc na rentowności biznesu. Ponadto działając w ramach Grupy Aptek Nowa Farmacja, franczyzobiorca może liczyć na doświadczenie silnego partnera biznesowego oraz wsparcie, chociażby w zarządzaniu strukturą magazynu, ustawieniem odpowiedniej polityki cenowej czy też redukcji kosztów funkcjonowania apteki.

Jeżeli Państwo są zainteresowani poznaniem szczegółów związanych z prowadzeniem własnej apteki w ramach systemu franczyzowego Nowa Farmacja, zapraszamy do kontaktu:

Beata Kiernozek,

Nowa Farmacja

mail: b.kiernozek@ap.info.pl

kom.: 605 184 007

Artykuł został opublikowany w portalu: http://franchising.pl