Nowa Farmacja – atrakcyjny format apteki

Grupa Aptek Nowa Farmacja dwa lata temu wprowadziła ofertę franczyzową. To dobry moment na podsumowanie i przedstawienie planów rozwojowych.

Grupa Aptek Nowa Farmacja na koniec 2013 roku liczyła 27 aptek własnych oraz 8 aptek franczyzowych. Z Nowym Rokiem dynamika rozwoju naszego systemu franczyzowego wyraźnie przyspieszyła. W pierwszym kwartale otworzyliśmy 2 apteki, w drugim otwieramy następne cztery, a na trzeci kwartał mamy już konkretne zobowiązania do otwarcia kolejnych aptek. Biorąc powyższe pod uwagę oraz fakt dużego zainteresowania właścicieli aptek i inwestorów indywidualnych ofertą franczyzową Aptek Nowa Farmacja zakładamy na koniec 2014 roku przekroczenie liczby 20 aptek franczyzowych.

Działając w ramach Grupy Aptek Nowa Farmacja, franczyzobiorca może liczyć na doświadczenie silnego partnera biznesowego.

Obecny dynamiczny rozwój systemu franczyzowego pozwolił nam z początkiem maja na otwarcie Biura Handlowego w Częstochowie do celów związanych ze wsparciem funkcjonujących na południu aptek franczyzowych, a także ułatwiając komunikacyjnie kontakt z potencjalnymi kandydatami z tej części Polski. Lokalizacja biura pozwala na dojazd z wielu kierunków kraju; Kraków, Katowice, Wrocław, Łódź głównie drogami ekspresowymi i autostradami.

Franczyzobiorcy, którzy w ostatnim czasie zdecydowali się na współpracę z Grupą Aptek Nowa Farmacja to właściciele indywidualnych aptek oraz prywatni inwestorzy mający doświadczenie biznesowe. W obu przypadkach kandydaci zwracali uwagę na konieczność prowadzenia apteki w formule zapewniającej im konkurencyjność cenową. Wybierając ofertę franczyzową Aptek Nowa Farmacja uzyskuje się dostęp do wysokich rabatów w hurtowniach farmaceutycznych, oraz do maksymalnych rabatów producentów, dzięki którym apteka jest w stanie zaoferować produkt w niższej cenie dla pacjenta, nie tracąc na rentowności biznesu. Ponadto działając w ramach Grupy Aptek Nowa Farmacja franczyzobiorca może liczyć na doświadczenie silnego partnera biznesowego, oraz wsparcie, chociażby w zarządzaniu strukturą magazynu, ustawieniem odpowiedniej polityki cenowej czy też redukcji kosztów funkcjonowania apteki.

Zgłoszenie

Na koniec podsumowując nasze doświadczenia i opinie właścicieli aptek franczyzowych o wyborze naszej oferty poza opisanymi w artykule, decydowały również wyważone wymagania w kwestii wystroju, aranżacji lokalu, wsparcie w zakupie wyposażenia oraz wsparcie na każdym etapie procesu uruchamiania apteki.
Wszystkich zainteresowanych ofertą franczyzową Aptek Nowa Farmacja odsyłamy na stronę www.nowafarmacja.com.pl. Znajdziecie tam Państwo niezbędne informacje pozwalające na bezpośredni kontakt z naszymi koordynatorami. Ewentualnie prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższej ankiety, a wtedy nasz koordynator skontaktuje się z Państwem i udzieli dalszych informacji.

Artykuł ukazał się na portalu http://franchising.pl